RIST Home (All results)           

Belgisch Kampioenschap

Belgisch Kampioenschap ~ Dames + Jeugd

Ploeg WaABCDETOT
ABerketrekkeres J0333110
BDe Joliekes D003003
CTTV Versieck D000000
DTTV Mertensmannen J003339
EDe Boerekes J013105
1 Berketrekkeres J A
De Joliekes D B
C TTV Versieck D
D TTV Mertensmannen J
2 De Boerekes J E
TTV Versieck D C
A Berketrekkeres J
B De Joliekes D
3 TTV Mertensmannen J D
Berketrekkeres J A
E De Boerekes J
B De Joliekes D
4 De Boerekes J E
TTV Mertensmannen J D
C TTV Versieck D
A Berketrekkeres J
5 De Joliekes D B
TTV Versieck D C
E De Boerekes J
D TTV Mertensmannen J

Qualifications

  1. Berketrekkeres J (10pt)
  2. TTV Mertensmannen J (9pt)
  3. De Boerekes J (5pt)
  4. De Joliekes D (3pt)
  5. TTV Versieck D (0pt)

~ heren 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHITOT
ADaltons0110300005
BTTC De Stove01103300311
CDe modesten0110300005
Dpony's03333303321
EVersieck 20000000000
FTTV Versieck03030310010
GSpivan03333313322
HFredotrans03330330015
ITTV VANDOORNE03030330315
1 Daltons A
TTC De Stove B
De modesten C
pony's D
E Versieck 2
F TTV Versieck
G Spivan
H Fredotrans
2 TTV VANDOORNE I
Daltons A
TTC De Stove B
De modesten C
F TTV Versieck
G Spivan
H Fredotrans
D pony's
3 Versieck 2 E
TTV VANDOORNE I
Daltons A
TTC De Stove B
G Spivan
H Fredotrans
D pony's
C De modesten
4 TTV Versieck F
Versieck 2 E
TTV VANDOORNE I
Daltons A
H Fredotrans
D pony's
C De modesten
B TTC De Stove
5 Spivan G
TTV Versieck F
Versieck 2 E
TTV VANDOORNE I
D pony's
C De modesten
B TTC De Stove
A Daltons
6 Fredotrans H
Spivan G
TTV Versieck F
Versieck 2 E
C De modesten
B TTC De Stove
A Daltons
I TTV VANDOORNE
7 pony's D
Fredotrans H
Spivan G
TTV Versieck F
B TTC De Stove
A Daltons
I TTV VANDOORNE
E Versieck 2
8 De modesten C
pony's D
Fredotrans H
Spivan G
A Daltons
I TTV VANDOORNE
E Versieck 2
F TTV Versieck
9 TTC De Stove B
De modesten C
pony's D
Fredotrans H
I TTV VANDOORNE
E Versieck 2
F TTV Versieck
G Spivan

Qualifications

  1. Spivan (22pt)
  2. pony's (21pt)
  3. TTV VANDOORNE (15pt)
  4. Fredotrans (15pt)
  5. TTC De Stove (11pt)
  6. TTV Versieck (10pt)
  7. De modesten (5pt)
  8. Daltons (5pt)
  9. Versieck 2 (0pt)

~ heren 640

Ploeg WaABCDETOT
ATTV Mertensmannen000000
BDe Boerekes030104
CBerketrekkers0331310
DDe Galliers031138
EDe Modesten033006
1 TTV Mertensmannen A
De Boerekes B
C Berketrekkers
D De Galliers
2 De Modesten E
Berketrekkers C
A TTV Mertensmannen
B De Boerekes
3 De Galliers D
TTV Mertensmannen A
E De Modesten
B De Boerekes
4 De Modesten E
De Galliers D
C Berketrekkers
A TTV Mertensmannen
5 De Boerekes B
Berketrekkers C
E De Modesten
D De Galliers

Qualifications

  1. Berketrekkers (10pt)
  2. De Galliers (8pt)
  3. De Modesten (6pt)
  4. De Boerekes (4pt)
  5. TTV Mertensmannen (0pt)

~ Finals

Kleine finale 6 tallen Fredotrans
Vandoorne
Finale 6 tallen Spivan
Pony`s
Kleine finale 8tal 640 Modesten
Boerekes
Finale 8tal 640 Berketrekkers
Galliers