RIST Home (All results)           

Touwtrek Tornooi TTC WIEME

Touwtrek Tornooi TTC WIEME ~ Getrainde 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTV Versieck1030137
BTTC Wieme13331313
C't Parochiebladje0000000
DDe Stove53033312
EMersch Gebroeders0113038
FTTV Versieck 10003003
1 TTV Versieck A
TTC Wieme B
't Parochiebladje C
F TTV Versieck 1
E Mersch Gebroeders
D De Stove
2 Mersch Gebroeders E
TTV Versieck A
TTC Wieme B
F TTV Versieck 1
D De Stove
C 't Parochiebladje
3 De Stove D
Mersch Gebroeders E
TTV Versieck A
F TTV Versieck 1
C 't Parochiebladje
B TTC Wieme
4 't Parochiebladje C
De Stove D
Mersch Gebroeders E
F TTV Versieck 1
B TTC Wieme
A TTV Versieck
5 TTC Wieme B
't Parochiebladje C
De Stove D
F TTV Versieck 1
A TTV Versieck
E Mersch Gebroeders

Qualifications

  1. TTC Wieme (13pt)
  2. De Stove (12pt)
  3. Mersch Gebroeders (8pt)
  4. TTV Versieck (7pt)
  5. TTV Versieck 1 (3pt)
  6. 't Parochiebladje (0pt)

Touwtrek Tornooi TTC WIEME ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDETOT
AVerschuren000000
BDe Demarreurs0333312
CDe jeugd van hier030003
DDe Bougiekes030339
EK'rdju030306
1 Verschuren A
De jeugd van hier C
B De Demarreurs
D De Bougiekes
2 K'rdju E
De Demarreurs B
A Verschuren
C De jeugd van hier
3 De Bougiekes D
Verschuren A
E K'rdju
C De jeugd van hier
4 K'rdju E
De Bougiekes D
B De Demarreurs
A Verschuren
5 De jeugd van hier C
De Demarreurs B
E K'rdju
D De Bougiekes

Qualifications

  1. De Demarreurs (12pt)
  2. De Bougiekes (9pt)
  3. K'rdju (6pt)
  4. De jeugd van hier (3pt)
  5. Verschuren (0pt)