RIST Home (All results)           

TOUWTREKTORNOOI 2014

TOUWTREKTORNOOI 2014 ~ Groep A

Ploeg WaABCDEFTOT
AKLJ Waregem 20000314
BGaperke03333315
CTTV Versieck (get)03013310
DK'rdju03013310
Eklj heestert 10000000
FLandelijke gilde0100034
1 KLJ Waregem 2 A
Gaperke B
TTV Versieck (get) C
F Landelijke gilde
E klj heestert 1
D K'rdju
2 klj heestert 1 E
KLJ Waregem 2 A
Gaperke B
F Landelijke gilde
D K'rdju
C TTV Versieck (get)
3 K'rdju D
klj heestert 1 E
Gaperke B
F Landelijke gilde
C TTV Versieck (get)
A KLJ Waregem 2
4 TTV Versieck (get) C
K'rdju D
klj heestert 1 E
F Landelijke gilde
B Gaperke
A KLJ Waregem 2
5 Gaperke B
TTV Versieck (get) C
K'rdju D
F Landelijke gilde
A KLJ Waregem 2
E klj heestert 1

Qualifications

  1. Gaperke (15pt)
  2. K'rdju (10pt)
  3. TTV Versieck (get) (10pt)
  4. Landelijke gilde (4pt)
  5. KLJ Waregem 2 (4pt)
  6. klj heestert 1 (0pt)

TOUWTREKTORNOOI 2014 ~ Groep B

Ploeg WaABCDEFTOT
ATTC Wieme (get)03303312
BKLJ Waregem 10010337
CDe Jeugdhuisvrienden0010337
Dklj heestert 203333315
Eklj kruishoutem0000000
FKLJ Anzegem0000033
1 TTC Wieme (get) A
klj kruishoutem E
klj heestert 2 D
F KLJ Anzegem
B KLJ Waregem 1
C De Jeugdhuisvrienden
2 KLJ Anzegem F
TTC Wieme (get) A
KLJ Waregem 1 B
E klj kruishoutem
D klj heestert 2
C De Jeugdhuisvrienden
3 klj heestert 2 D
klj kruishoutem E
KLJ Waregem 1 B
F KLJ Anzegem
C De Jeugdhuisvrienden
A TTC Wieme (get)
4 KLJ Anzegem F
klj heestert 2 D
klj kruishoutem E
C De Jeugdhuisvrienden
B KLJ Waregem 1
A TTC Wieme (get)
5 KLJ Anzegem F
TTC Wieme (get) A
klj kruishoutem E
B KLJ Waregem 1
C De Jeugdhuisvrienden
D klj heestert 2

Qualifications

  1. klj heestert 2 (15pt)
  2. TTC Wieme (get) (12pt)
  3. De Jeugdhuisvrienden (7pt)
  4. KLJ Waregem 1 (7pt)
  5. KLJ Anzegem (3pt)
  6. klj kruishoutem (0pt)

TOUWTREKTORNOOI 2014 ~ Finals

11 en 12 klj heestert 1
klj kruishoutem
9 en 10 KLJ Waregem 2
KLJ Anzegem
7 en 8 Landelijke gilde
KLJ Waregem 1
5 en 6 TTV Versieck (get)
De Jeugdhuisvrienden
Halve Finale Gaperke
TTC Wieme (get)
Halve Finale K'rdju
klj heestert 2
Brons Finale TTC Wieme (get)
K'rdju
Finale klj heestert 2
Gaperke