RIST Home (All results)           

Int. Janssens dag 3

Int. Janssens dag 3 ~ X560(301=>312) Group 1

Ploeg Wa101202090706TOT
10sporta klubs Saldus557 kg3030306
12TTV Oele558 kg23333012
02TZC Kaiserberg557 kg3000000
09SZC Ebersecken540 kg3303309
07Getxo534 kg1003003
06Kilroe Ladies558 kg13333315
1 TZC Kaiserberg 02
Getxo 07
TTV Oele 12
06 Kilroe Ladies
10 sporta klubs Saldus
09 SZC Ebersecken
2 Kilroe Ladies 06
SZC Ebersecken 09
TTV Oele 12
07 Getxo
02 TZC Kaiserberg
10 sporta klubs Saldus
3 Kilroe Ladies 06
TTV Oele 12
sporta klubs Saldus 10
09 SZC Ebersecken
07 Getxo
02 TZC Kaiserberg
4 TTV Oele 12
SZC Ebersecken 09
Getxo 07
06 Kilroe Ladies
10 sporta klubs Saldus
02 TZC Kaiserberg
5 Kilroe Ladies 06
TZC Kaiserberg 02
SZC Ebersecken 09
10 sporta klubs Saldus
12 TTV Oele
07 Getxo

Qualifications

  1. Kilroe Ladies (15pt)
  2. TTV Oele (12pt)
  3. SZC Ebersecken (9pt)
  4. sporta klubs Saldus (6pt)
  5. Getxo (3pt)
  6. TZC Kaiserberg (0pt)

Int. Janssens blok 5 ~ X560(301=>312) Group 2

Ploeg Wa110401030805TOT
11MIX540 kg0000000
04T.A.F. Vazzola557 kg6300003
01Goiherri559 kg33313111
03SZC Sins557 kg53313313
08TTV Powerrangers554 kg2330017
05TTV Monnickendam557 kg7331018
1 T.A.F. Vazzola 04
TTV Monnickendam 05
SZC Sins 03
11 MIX
01 Goiherri
08 TTV Powerrangers
2 MIX 11
T.A.F. Vazzola 04
Goiherri 01
05 TTV Monnickendam
08 TTV Powerrangers
03 SZC Sins
3 TTV Powerrangers 08
TTV Monnickendam 05
Goiherri 01
11 MIX
03 SZC Sins
04 T.A.F. Vazzola
4 SZC Sins 03
TTV Powerrangers 08
TTV Monnickendam 05
11 MIX
01 Goiherri
04 T.A.F. Vazzola
5 Goiherri 01
T.A.F. Vazzola 04
TTV Powerrangers 08
11 MIX
03 SZC Sins
05 TTV Monnickendam

Qualifications

  1. SZC Sins (13pt)
  2. Goiherri (11pt)
  3. TTV Monnickendam (8pt)
  4. TTV Powerrangers (7pt)
  5. T.A.F. Vazzola (3pt)
  6. MIX (0pt)

Int. Janssens blok 5 ~ Y560(501=>507) Group 1

Ploeg Wa02050107040306TOT
02TTV Powerrangers575 kg133033315
05TTV De Berketrekkers550 kg00000000
01Fam. Janssens566 kg203031310
07SZC Ebersecken568 kg033333318
04Mertensmannen558 kg10300014
03TTV Powerrangers559 kg003103310
06TTV Elektrotrekkers556 kg30300104
1 TTV De Berketrekkers 05
Fam. Janssens 01
SZC Ebersecken 07
06 TTV Elektrotrekkers
03 TTV Powerrangers
04 Mertensmannen
2 TTV Powerrangers 03
Mertensmannen 04
Fam. Janssens 01
02 TTV Powerrangers
05 TTV De Berketrekkers
07 SZC Ebersecken
3 TTV Elektrotrekkers 06
SZC Ebersecken 07
TTV De Berketrekkers 05
04 Mertensmannen
02 TTV Powerrangers
01 Fam. Janssens
4 SZC Ebersecken 07
TTV Elektrotrekkers 06
TTV Powerrangers 02
03 TTV Powerrangers
01 Fam. Janssens
05 TTV De Berketrekkers
5 Mertensmannen 04
TTV De Berketrekkers 05
TTV Powerrangers 02
01 Fam. Janssens
03 TTV Powerrangers
06 TTV Elektrotrekkers
6 SZC Ebersecken 07
Mertensmannen 04
TTV Elektrotrekkers 06
05 TTV De Berketrekkers
02 TTV Powerrangers
03 TTV Powerrangers
7 TTV Powerrangers 02
SZC Ebersecken 07
TTV Powerrangers 03
01 Fam. Janssens
06 TTV Elektrotrekkers
04 Mertensmannen

Qualifications

  1. SZC Ebersecken (18pt)
  2. TTV Powerrangers (15pt)
  3. TTV Powerrangers (10pt)
  4. Fam. Janssens (10pt)
  5. Mertensmannen (4pt)
  6. TTV Elektrotrekkers (4pt)
  7. TTV De Berketrekkers (0pt)

Int. Janssens blok 6 ~ M680(801=>821) Group 1

Ploeg Wa11131416171920050908TOT
11Heure668 kg133333333327
13TTV Vandakker657 kg20000000011
14Mertensmannen645 kg803303003315
16G-B676 kg203003103313
17SZC Ebersecken663 kg103333333324
19TTV Bekveld673 kg50300000014
20TTV. OKIA670 kg603310303316
05Eibergen675 kg703330333321
09VELKONIS678 kg70300030017
08Scorze671 kg40100010013
1 TTV Bekveld 19
Eibergen 05
SZC Ebersecken 17
TTV Vandakker 13
TTV. OKIA 20
08 Scorze
16 G-B
09 VELKONIS
11 Heure
14 Mertensmannen
2 G-B 16
TTV Bekveld 19
Eibergen 05
SZC Ebersecken 17
TTV Vandakker 13
08 Scorze
09 VELKONIS
11 Heure
14 Mertensmannen
20 TTV. OKIA
3 VELKONIS 09
G-B 16
TTV Bekveld 19
Eibergen 05
SZC Ebersecken 17
08 Scorze
11 Heure
14 Mertensmannen
20 TTV. OKIA
13 TTV Vandakker
4 Heure 11
VELKONIS 09
G-B 16
TTV Bekveld 19
Eibergen 05
08 Scorze
14 Mertensmannen
20 TTV. OKIA
13 TTV Vandakker
17 SZC Ebersecken
5 Mertensmannen 14
Heure 11
VELKONIS 09
G-B 16
TTV Bekveld 19
08 Scorze
20 TTV. OKIA
13 TTV Vandakker
17 SZC Ebersecken
05 Eibergen
6 TTV. OKIA 20
Mertensmannen 14
Heure 11
VELKONIS 09
G-B 16
08 Scorze
13 TTV Vandakker
17 SZC Ebersecken
05 Eibergen
19 TTV Bekveld
7 TTV Vandakker 13
TTV. OKIA 20
Mertensmannen 14
Heure 11
VELKONIS 09
08 Scorze
17 SZC Ebersecken
05 Eibergen
19 TTV Bekveld
16 G-B
8 SZC Ebersecken 17
TTV Vandakker 13
TTV. OKIA 20
Mertensmannen 14
Heure 11
08 Scorze
05 Eibergen
19 TTV Bekveld
16 G-B
09 VELKONIS
9 Eibergen 05
SZC Ebersecken 17
TTV Vandakker 13
TTV. OKIA 20
Mertensmannen 14
08 Scorze
19 TTV Bekveld
16 G-B
09 VELKONIS
11 Heure

Qualifications

  1. Heure (27pt)
  2. SZC Ebersecken (24pt)
  3. Eibergen (21pt)
  4. TTV. OKIA (16pt)
  5. Mertensmannen (15pt)
  6. G-B (13pt)
  7. VELKONIS (7pt)
  8. TTV Bekveld (4pt)
  9. Scorze (3pt)
  10. TTV Vandakker (1pt)

Int. Janssens blok 6 ~ M680(801=>821) Group 2

Ploeg Wa10121518210102060407TOT
10T.A.F. Vazzola667 kg30001001002
12LINCOLN TOWC679 kg633333031019
15sporta klubs Saldus675 kg53011000005
18TTV Bison667 kg1330133030013
21TTV Monnickendam645 kg41010003005
01Fam. Janssens662 kg630303030012
02TTV Lagerweij639 kg433333330021
06TZC Wieden626 kg31030000004
04Veenseboys675 kg831333333022
07TTV De Valleitrekkers679 kg233333333327
1 Fam. Janssens 01
TTV Lagerweij 02
TZC Wieden 06
LINCOLN TOWC 12
sporta klubs Saldus 15
18 TTV Bison
07 TTV De Valleitrekkers
10 T.A.F. Vazzola
21 TTV Monnickendam
04 Veenseboys
2 TTV De Valleitrekkers 07
Fam. Janssens 01
TTV Lagerweij 02
TZC Wieden 06
LINCOLN TOWC 12
18 TTV Bison
10 T.A.F. Vazzola
21 TTV Monnickendam
04 Veenseboys
15 sporta klubs Saldus
3 T.A.F. Vazzola 10
TTV De Valleitrekkers 07
Fam. Janssens 01
TTV Lagerweij 02
TZC Wieden 06
18 TTV Bison
21 TTV Monnickendam
04 Veenseboys
15 sporta klubs Saldus
12 LINCOLN TOWC
4 TTV Monnickendam 21
T.A.F. Vazzola 10
TTV De Valleitrekkers 07
Fam. Janssens 01
TTV Lagerweij 02
18 TTV Bison
04 Veenseboys
15 sporta klubs Saldus
12 LINCOLN TOWC
06 TZC Wieden
5 Veenseboys 04
TTV Monnickendam 21
T.A.F. Vazzola 10
TTV De Valleitrekkers 07
Fam. Janssens 01
18 TTV Bison
15 sporta klubs Saldus
12 LINCOLN TOWC
06 TZC Wieden
02 TTV Lagerweij
6 sporta klubs Saldus 15
Veenseboys 04
TTV Monnickendam 21
T.A.F. Vazzola 10
TTV De Valleitrekkers 07
18 TTV Bison
12 LINCOLN TOWC
06 TZC Wieden
02 TTV Lagerweij
01 Fam. Janssens
7 LINCOLN TOWC 12
sporta klubs Saldus 15
Veenseboys 04
TTV Monnickendam 21
T.A.F. Vazzola 10
18 TTV Bison
06 TZC Wieden
02 TTV Lagerweij
01 Fam. Janssens
07 TTV De Valleitrekkers
8 TZC Wieden 06
LINCOLN TOWC 12
sporta klubs Saldus 15
Veenseboys 04
TTV Monnickendam 21
18 TTV Bison
02 TTV Lagerweij
01 Fam. Janssens
07 TTV De Valleitrekkers
10 T.A.F. Vazzola
9 TTV Lagerweij 02
TZC Wieden 06
LINCOLN TOWC 12
sporta klubs Saldus 15
Veenseboys 04
18 TTV Bison
01 Fam. Janssens
07 TTV De Valleitrekkers
10 T.A.F. Vazzola
21 TTV Monnickendam

Qualifications

  1. TTV De Valleitrekkers (27pt)
  2. Veenseboys (22pt)
  3. TTV Lagerweij (21pt)
  4. LINCOLN TOWC (19pt)
  5. TTV Bison (13pt)
  6. Fam. Janssens (12pt)
  7. TTV Monnickendam (5pt)
  8. sporta klubs Saldus (5pt)
  9. TZC Wieden (4pt)
  10. T.A.F. Vazzola (2pt)

Int. Janssens blok 5 ~ Finals

SF X560 Kilroe Ladies
Goiherri
SF X560 TTV Oele
SZC Sins
Bronze X560 Goiherri
TTV Oele
Final X560 SZC Sins
Kilroe Ladies
SF Y560 SZC Ebersecken
Fam. Janssens
SF Y560 TTV Powerrangers
TTV Powerrangers
Bronze Y560 TTV Powerrangers
Fam. Janssens
Final Y560 SZC Ebersecken
TTV Powerrangers
SF M680 Heure
Veenseboys
SF M680 SZC Ebersecken
TTV De Valleitrekkers
Bronze M680 Veenseboys
TTV De Valleitrekkers
Final M680 SZC Ebersecken
Heure