Save to PDF

RIST Home (All results)           

Toernooi Streefkerk

Recreanten

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A Weet ik veel0000000000
B Dikkertje03033303015
C Loonbedrijf Mourik03333003318
D GA - unit0300300309
E Apres Ski keet Streefk0300000036
F Ceet Streefkerk03033333321
G Streefkerkse kippies03333300015
H De amateurs Streefkerk0300030309
I De lamme klauw03303003315
1 Dikkertje B
Loonbedrijf Mourik C
GA - unit D
Apres Ski keet Streefk E
I De lamme klauw
H De amateurs Streefkerk
G Streefkerkse kippies
F Ceet Streefkerk
2 Weet ik veel A
Dikkertje B
Loonbedrijf Mourik C
GA - unit D
H De amateurs Streefkerk
G Streefkerkse kippies
F Ceet Streefkerk
E Apres Ski keet Streefk
3 De lamme klauw I
Weet ik veel A
Dikkertje B
Loonbedrijf Mourik C
G Streefkerkse kippies
F Ceet Streefkerk
E Apres Ski keet Streefk
D GA - unit
4 De amateurs Streefkerk H
De lamme klauw I
Weet ik veel A
Dikkertje B
F Ceet Streefkerk
E Apres Ski keet Streefk
D GA - unit
C Loonbedrijf Mourik
5 Streefkerkse kippies G
De amateurs Streefkerk H
De lamme klauw I
Weet ik veel A
E Apres Ski keet Streefk
D GA - unit
C Loonbedrijf Mourik
B Dikkertje
6 Ceet Streefkerk F
Streefkerkse kippies G
De amateurs Streefkerk H
De lamme klauw I
D GA - unit
C Loonbedrijf Mourik
B Dikkertje
A Weet ik veel
7 Apres Ski keet Streefk E
Ceet Streefkerk F
Streefkerkse kippies G
De amateurs Streefkerk H
C Loonbedrijf Mourik
B Dikkertje
A Weet ik veel
I De lamme klauw
8 GA - unit D
Apres Ski keet Streefk E
Ceet Streefkerk F
Streefkerkse kippies G
B Dikkertje
A Weet ik veel
I De lamme klauw
H De amateurs Streefkerk
9 Loonbedrijf Mourik C
GA - unit D
Apres Ski keet Streefk E
Ceet Streefkerk F
A Weet ik veel
I De lamme klauw
H De amateurs Streefkerk
G Streefkerkse kippies

(Voor)ronden

  1. Ceet Streefkerk (21pt)
  2. Loonbedrijf Mourik (18pt)
  3. De lamme klauw (15pt)
  4. Streefkerkse kippies (15pt)
  5. Dikkertje (15pt)
  6. GA - unit (9pt)
  7. De amateurs Streefkerk (9pt)
  8. Apres Ski keet Streefk (6pt)
  9. Weet ik veel (0pt)

Finals

Halve Finale Ceet Streefkerk
Streefkerkse kippies
Halve Finale Loonbedrijf Mourik
De lamme klauw
Brons Finale Streefkerkse kippies
Loonbedrijf Mourik
Finale De lamme klauw
Ceet Streefkerk