Save to PDF

RIST Home (All results)           

Int. Janssens blok 4

M640(701=>733) Group 1

Ploeg Wa1012162227310709TOT
10(SUI) SZC Waltenschwil Kalle577 kg403000003
12(ITA) Scorze636 kg233001007
16(EUS) Getxo639 kg600001001
22(BEL) Mertensmannen638 kg6333131014
27(SUI) SZC Ebersecken588 kg2333130114
31(NED) TTV Bekveld639 kg231100005
07(NED) Eibergen634 kg6333133016
09(GER) TZC Wieden630 kg3333313319
1 SZC Waltenschwil Kalle 10
Mertensmannen 22
TTV Bekveld 31
09 TZC Wieden
16 Getxo
27 SZC Ebersecken
2 Eibergen 07
Getxo 16
SZC Waltenschwil Kalle 10
12 Scorze
09 TZC Wieden
31 TTV Bekveld
3 Mertensmannen 22
SZC Ebersecken 27
TZC Wieden 09
07 Eibergen
12 Scorze
31 TTV Bekveld
4 Getxo 16
Scorze 12
Mertensmannen 22
07 Eibergen
10 SZC Waltenschwil Kalle
27 SZC Ebersecken
5 TZC Wieden 09
Scorze 12
SZC Ebersecken 27
07 Eibergen
31 TTV Bekveld
16 Getxo
6 SZC Waltenschwil Kalle 10
TZC Wieden 09
SZC Ebersecken 27
22 Mertensmannen
12 Scorze
07 Eibergen
7 Mertensmannen 22
Getxo 16
SZC Ebersecken 27
31 TTV Bekveld
10 SZC Waltenschwil Kalle
09 TZC Wieden
8 Mertensmannen 22
Eibergen 07
TTV Bekveld 31
12 Scorze
10 SZC Waltenschwil Kalle
16 Getxo
9 Mertensmannen 22
SZC Ebersecken 27
Scorze 12
09 TZC Wieden
10 SZC Waltenschwil Kalle
16 Getxo
10 TTV Bekveld 31
07 Eibergen

(Voor)ronden

  1. TZC Wieden (19pt)
  2. Eibergen (16pt)
  3. SZC Ebersecken (14pt)
  4. Mertensmannen (14pt)
  5. Scorze (7pt)
  6. TTV Bekveld (5pt)
  7. SZC Waltenschwil Kalle (3pt)
  8. Getxo (1pt)

M640(701=>733) Group 2

Ploeg Wa1318192026282906TOT
13(ITA) T.A.F. Vazzola633 kg300000033
18(NED) Heure639 kg7313003313
19(ENG) LINCOLN TOWC638 kg6313003313
20(BEL) TTV Vandakker623 kg130000036
26(SUI) SZC Ebersecken629 kg0333313319
28(SUI) SZC Stans-Oberdorf622 kg2333313319
29(NED) TTV Bison638 kg130030039
06(GER) TZC Kaiserberg633 kg200000000
1 Heure 18
TTV Vandakker 20
SZC Stans-Oberdorf 28
06 TZC Kaiserberg
26 SZC Ebersecken
13 T.A.F. Vazzola
2 TTV Bison 29
Heure 18
T.A.F. Vazzola 13
19 LINCOLN TOWC
20 TTV Vandakker
06 TZC Kaiserberg
3 TTV Bison 29
LINCOLN TOWC 19
T.A.F. Vazzola 13
26 SZC Ebersecken
28 SZC Stans-Oberdorf
18 Heure
4 TTV Vandakker 20
TZC Kaiserberg 06
SZC Stans-Oberdorf 28
29 TTV Bison
19 LINCOLN TOWC
26 SZC Ebersecken
5 TTV Bison 29
LINCOLN TOWC 19
SZC Stans-Oberdorf 28
18 Heure
13 T.A.F. Vazzola
20 TTV Vandakker
6 TZC Kaiserberg 06
Heure 18
SZC Stans-Oberdorf 28
26 SZC Ebersecken
19 LINCOLN TOWC
29 TTV Bison
7 T.A.F. Vazzola 13
TTV Vandakker 20
SZC Stans-Oberdorf 28
26 SZC Ebersecken
06 TZC Kaiserberg
18 Heure
8 SZC Ebersecken 26
TTV Bison 29
TTV Vandakker 20
19 LINCOLN TOWC
06 TZC Kaiserberg
13 T.A.F. Vazzola
9 Heure 18
SZC Stans-Oberdorf 28
TTV Vandakker 20
26 SZC Ebersecken
06 TZC Kaiserberg
19 LINCOLN TOWC
10 T.A.F. Vazzola 13
29 TTV Bison

(Voor)ronden

  1. SZC Ebersecken (19pt)
  2. SZC Stans-Oberdorf (19pt)
  3. LINCOLN TOWC (13pt)
  4. Heure (13pt)
  5. TTV Bison (9pt)
  6. TTV Vandakker (6pt)
  7. T.A.F. Vazzola (3pt)
  8. TZC Kaiserberg (0pt)

M640(701=>733) Group 3

Ploeg Wa1115212425020308TOT
11(NED) TTV De Valleitrekkers636 kg4033310313
15(NED) Veenseboys639 kg5333331319
21(BEL) TTV Powerrangers631 kg200030014
24(IRL) G_B636 kg300330039
25(FRA) Jeux Breton CASSON622 kg100000000
02(GER) SF Goldscheuer634 kg1103330313
03(NED) TTV Lagerweij638 kg4313333319
08(SUI) SZC Mosnang599 kg400103004
1 Veenseboys 15
TTV De Valleitrekkers 11
G_B 24
21 TTV Powerrangers
25 Jeux Breton CASSON
02 SF Goldscheuer
2 TTV Lagerweij 03
Jeux Breton CASSON 25
G_B 24
08 SZC Mosnang
21 TTV Powerrangers
15 Veenseboys
3 SZC Mosnang 08
SF Goldscheuer 02
TTV Powerrangers 21
11 TTV De Valleitrekkers
03 TTV Lagerweij
24 G_B
4 Jeux Breton CASSON 25
TTV Lagerweij 03
TTV De Valleitrekkers 11
08 SZC Mosnang
15 Veenseboys
02 SF Goldscheuer
5 SZC Mosnang 08
TTV Lagerweij 03
Jeux Breton CASSON 25
21 TTV Powerrangers
24 G_B
02 SF Goldscheuer
6 TTV De Valleitrekkers 11
TTV Powerrangers 21
SZC Mosnang 08
15 Veenseboys
03 TTV Lagerweij
02 SF Goldscheuer
7 G_B 24
Jeux Breton CASSON 25
TTV Powerrangers 21
11 TTV De Valleitrekkers
15 Veenseboys
02 SF Goldscheuer
8 TTV De Valleitrekkers 11
SZC Mosnang 08
Jeux Breton CASSON 25
03 TTV Lagerweij
15 Veenseboys
24 G_B
9 TTV De Valleitrekkers 11
Veenseboys 15
Jeux Breton CASSON 25
21 TTV Powerrangers
02 SF Goldscheuer
03 TTV Lagerweij
10 G_B 24
08 SZC Mosnang

(Voor)ronden

  1. TTV Lagerweij (19pt)
  2. Veenseboys (19pt)
  3. SF Goldscheuer (13pt)
  4. TTV De Valleitrekkers (13pt)
  5. G_B (9pt)
  6. TTV Powerrangers (4pt)
  7. SZC Mosnang (4pt)
  8. Jeux Breton CASSON (0pt)

M640(701=>733) Group 4

Ploeg Wa1417303233040105TOT
14(NED) TTV Oele608 kg400010001
17(SUI) SZC Luthern631 kg1313333319
30(SUI) SZC Engelberg599 kg3313333319
32(NED) TTV. OKIA637 kg430033009
33(EUR) Mix team605 kg210000001
04(GER) TZC Simonswald598 kg630003118
01(BEL) Fam. Janssens638 kg4300331313
05(EUS) Goiherri625 kg9300331010
1 TZC Simonswald 04
Fam. Janssens 01
SZC Luthern 17
14 TTV Oele
33 Mix team
05 Goiherri
2 TTV. OKIA 32
Mix team 33
TZC Simonswald 04
30 SZC Engelberg
14 TTV Oele
17 SZC Luthern
3 SZC Engelberg 30
Goiherri 05
TTV Oele 14
01 Fam. Janssens
32 TTV. OKIA
17 SZC Luthern
4 SZC Engelberg 30
TZC Simonswald 04
Goiherri 05
33 Mix team
32 TTV. OKIA
01 Fam. Janssens
5 SZC Engelberg 30
SZC Luthern 17
Mix team 33
14 TTV Oele
32 TTV. OKIA
05 Goiherri
6 TZC Simonswald 04
TTV Oele 14
Goiherri 05
01 Fam. Janssens
32 TTV. OKIA
30 SZC Engelberg
7 Fam. Janssens 01
TZC Simonswald 04
TTV Oele 14
17 SZC Luthern
33 Mix team
05 Goiherri
8 TTV. OKIA 32
TZC Simonswald 04
Mix team 33
01 Fam. Janssens
30 SZC Engelberg
17 SZC Luthern
9 TTV Oele 14
Goiherri 05
Mix team 33
01 Fam. Janssens
04 TZC Simonswald
32 TTV. OKIA
10 SZC Engelberg 30
17 SZC Luthern

(Voor)ronden

  1. SZC Luthern (19pt)
  2. SZC Engelberg (19pt)
  3. Fam. Janssens (13pt)
  4. Goiherri (10pt)
  5. TTV. OKIA (9pt)
  6. TZC Simonswald (8pt)
  7. Mix team (1pt)
  8. TTV Oele (1pt)

Finals

QF M640 TZC Wieden
SZC Stans-Oberdorf
QF M640 Veenseboys
SZC Luthern
QF M640 SZC Engelberg
TTV Lagerweij
QF M640 SZC Ebersecken
Eibergen
SF M640 SZC Stans-Oberdorf
SZC Luthern
SF M640 SZC Ebersecken
SZC Engelberg
Bronze H640 SZC Stans-Oberdorf
SZC Engelberg
Final H640 SZC Ebersecken
SZC Luthern