Save to PDF

RIST Home (All results)           

Int. Janssens blok 1

M600(601=>623) Group 1

Ploeg Wa2301050917151022TOT
23(GER) TZC Kaiserberg597 kg700000000
01(BEL) Fam. Janssens595 kg230000003
05(EUS) Goiherri599 kg5333030315
09(SUI) SZC Waltenschwil Kalle590 kg533000006
17(SUI) SZC Ebersecken592 kg0333331319
15(IRL) G_B597 kg2330300312
10(NED) Veenseboys596 kg4333313319
22(EUR) Mix team596 kg233030009
1 TZC Kaiserberg 23
Fam. Janssens 01
Goiherri 05
SZC Waltenschwil Kalle 09
22 Mix team
10 Veenseboys
15 G_B
17 SZC Ebersecken
2 Veenseboys 10
TZC Kaiserberg 23
Fam. Janssens 01
Goiherri 05
22 Mix team
15 G_B
17 SZC Ebersecken
09 SZC Waltenschwil Kalle
3 G_B 15
Veenseboys 10
TZC Kaiserberg 23
Fam. Janssens 01
22 Mix team
17 SZC Ebersecken
09 SZC Waltenschwil Kalle
05 Goiherri
4 SZC Ebersecken 17
G_B 15
Veenseboys 10
TZC Kaiserberg 23
22 Mix team
09 SZC Waltenschwil Kalle
05 Goiherri
01 Fam. Janssens
5 SZC Waltenschwil Kalle 09
SZC Ebersecken 17
G_B 15
Veenseboys 10
22 Mix team
05 Goiherri
01 Fam. Janssens
23 TZC Kaiserberg
6 Goiherri 05
SZC Waltenschwil Kalle 09
SZC Ebersecken 17
G_B 15
22 Mix team
01 Fam. Janssens
23 TZC Kaiserberg
10 Veenseboys
7 Fam. Janssens 01
Goiherri 05
SZC Waltenschwil Kalle 09
SZC Ebersecken 17
22 Mix team
23 TZC Kaiserberg
10 Veenseboys
15 G_B

(Voor)ronden

  1. SZC Ebersecken (19pt)
  2. Veenseboys (19pt)
  3. Goiherri (15pt)
  4. G_B (12pt)
  5. Mix team (9pt)
  6. SZC Waltenschwil Kalle (6pt)
  7. Fam. Janssens (3pt)
  8. TZC Kaiserberg (0pt)

M600(601=>623) Group 2

Ploeg Wa06160407141121TOT
06(SUI) SZC Sins599 kg033333318
16(SUI) SZC Ebersecken594 kg801133311
04(GER) TZC Simonswald598 kg301333313
07(NED) Eibergen600 kg50101338
14(BEL) TTV Powerrangers584 kg60001315
11(EUS) Getxo598 kg20000000
21(NED) TTV Oele582 kg00000134
1 SZC Ebersecken 16
TZC Simonswald 04
Eibergen 07
21 TTV Oele
11 Getxo
14 TTV Powerrangers
2 SZC Sins 06
SZC Ebersecken 16
TZC Simonswald 04
11 Getxo
14 TTV Powerrangers
07 Eibergen
3 TTV Oele 21
SZC Sins 06
SZC Ebersecken 16
14 TTV Powerrangers
07 Eibergen
04 TZC Simonswald
4 Getxo 11
TTV Oele 21
SZC Sins 06
07 Eibergen
04 TZC Simonswald
16 SZC Ebersecken
5 TTV Powerrangers 14
Getxo 11
TTV Oele 21
04 TZC Simonswald
16 SZC Ebersecken
06 SZC Sins
6 Eibergen 07
TTV Powerrangers 14
Getxo 11
16 SZC Ebersecken
06 SZC Sins
21 TTV Oele
7 TZC Simonswald 04
Eibergen 07
TTV Powerrangers 14
06 SZC Sins
21 TTV Oele
11 Getxo

(Voor)ronden

  1. SZC Sins (18pt)
  2. TZC Simonswald (13pt)
  3. SZC Ebersecken (11pt)
  4. Eibergen (8pt)
  5. TTV Powerrangers (5pt)
  6. TTV Oele (4pt)
  7. Getxo (0pt)

M600(601=>623) Group 3

Ploeg Wa1918031302081220TOT
19(SUI) SZC Engelberg599 kg0333333321
18(SUI) SZC Stans-Oberdorf596 kg1013033313
03(NED) TTV Lagerweij599 kg9013133314
13(BEL) TTV Vandakker593 kg500000000
02(GER) SF Goldscheuer599 kg0031333316
08(SUI) SZC Mosnang599 kg000030339
12(ENG) LINCOLN TOWC599 kg200030003
20(NED) TTV. OKIA598 kg100030036
1 SZC Engelberg 19
SZC Stans-Oberdorf 18
TTV Lagerweij 03
TTV Vandakker 13
20 TTV. OKIA
12 LINCOLN TOWC
08 SZC Mosnang
02 SF Goldscheuer
2 LINCOLN TOWC 12
SZC Engelberg 19
SZC Stans-Oberdorf 18
TTV Lagerweij 03
20 TTV. OKIA
08 SZC Mosnang
02 SF Goldscheuer
13 TTV Vandakker
3 SZC Mosnang 08
LINCOLN TOWC 12
SZC Engelberg 19
SZC Stans-Oberdorf 18
20 TTV. OKIA
02 SF Goldscheuer
13 TTV Vandakker
03 TTV Lagerweij
4 SF Goldscheuer 02
SZC Mosnang 08
LINCOLN TOWC 12
SZC Engelberg 19
20 TTV. OKIA
13 TTV Vandakker
03 TTV Lagerweij
18 SZC Stans-Oberdorf
5 TTV Vandakker 13
SF Goldscheuer 02
SZC Mosnang 08
LINCOLN TOWC 12
20 TTV. OKIA
03 TTV Lagerweij
18 SZC Stans-Oberdorf
19 SZC Engelberg
6 TTV Lagerweij 03
TTV Vandakker 13
SF Goldscheuer 02
SZC Mosnang 08
20 TTV. OKIA
18 SZC Stans-Oberdorf
19 SZC Engelberg
12 LINCOLN TOWC
7 SZC Stans-Oberdorf 18
TTV Lagerweij 03
TTV Vandakker 13
SF Goldscheuer 02
20 TTV. OKIA
19 SZC Engelberg
12 LINCOLN TOWC
08 SZC Mosnang

(Voor)ronden

  1. SZC Engelberg (21pt)
  2. SF Goldscheuer (16pt)
  3. TTV Lagerweij (14pt)
  4. SZC Stans-Oberdorf (13pt)
  5. SZC Mosnang (9pt)
  6. TTV. OKIA (6pt)
  7. LINCOLN TOWC (3pt)
  8. TTV Vandakker (0pt)

W520(101=>104) Group 1

Ploeg Wa03020401TOT
03(NED) TTV Monnickendam510 kg03014
02(SUI) SZC Sins512 kg00033
04(ENG) Kilroe Ladies518 kg13339
01(BEL) Fam. Janssens508 kg31001
1 TTV Monnickendam 03
Kilroe Ladies 04
02 SZC Sins
01 Fam. Janssens
2 TTV Monnickendam 03
SZC Sins 02
01 Fam. Janssens
04 Kilroe Ladies
3 TTV Monnickendam 03
SZC Sins 02
04 Kilroe Ladies
01 Fam. Janssens

(Voor)ronden

  1. Kilroe Ladies (9pt)
  2. TTV Monnickendam (4pt)
  3. SZC Sins (3pt)
  4. Fam. Janssens (1pt)

Finals

SF W520 Kilroe Ladies
Fam. Janssens
SF W520 TTV Monnickendam
SZC Sins
Bronze W520 Fam. Janssens
TTV Monnickendam
Final W520 SZC Sins
Kilroe Ladies
QF M600 SZC Ebersecken
TTV Lagerweij
QF M600 TZC Simonswald
SF Goldscheuer
QF M600 SZC Engelberg
Goiherri
QF M600 SZC Sins
Veenseboys
SF M600 SZC Ebersecken
SF Goldscheuer
SF M600 SZC Sins
SZC Engelberg
Bronze M600 SF Goldscheuer
SZC Sins
Final M600 SZC Engelberg
SZC Ebersecken