Save to PDF

RIST Home (All results)           

NK indoor

Heren 640 kg

Ploeg WaABCDEFTOT
A Watermannen630 kg1300104
B Westfriesland636 kg0000101
C Lagerweij A639 kg03303312
D Monnickendam A634 kg03333315
E Monnickendam B639 kg4110002
F Deinum Britsum626 kg0330039
1 Watermannen A
Westfriesland B
Lagerweij A C
F Deinum Britsum
E Monnickendam B
D Monnickendam A
2 Monnickendam B E
Watermannen A
Westfriesland B
F Deinum Britsum
D Monnickendam A
C Lagerweij A
3 Monnickendam A D
Monnickendam B E
Watermannen A
F Deinum Britsum
C Lagerweij A
B Westfriesland
4 Lagerweij A C
Monnickendam A D
Monnickendam B E
F Deinum Britsum
B Westfriesland
A Watermannen
5 Westfriesland B
Lagerweij A C
Monnickendam A D
F Deinum Britsum
A Watermannen
E Monnickendam B

(Voor)ronden

  1. Monnickendam A (15pt)
  2. Lagerweij A (12pt)
  3. Deinum Britsum (9pt)
  4. Watermannen (4pt)
  5. Monnickendam B (2pt)
  6. Westfriesland (1pt)

Dames 6-tal 420 kg

Ploeg WaABCDEFTOT
A Monnickendam B416 kg6031138
B VTTG A409 kg33333315
C VTTG B404 kg1000000
D Monnickendam A403 kg41033310
E Ozoli376 kg2103037
F Lagerweij419 kg1003003
1 Monnickendam B A
VTTG A B
VTTG B C
F Lagerweij
E Ozoli
D Monnickendam A
2 Ozoli E
Monnickendam B A
VTTG A B
F Lagerweij
D Monnickendam A
C VTTG B
3 Monnickendam A D
Ozoli E
Monnickendam B A
F Lagerweij
C VTTG B
B VTTG A
4 VTTG B C
Monnickendam A D
Ozoli E
F Lagerweij
B VTTG A
A Monnickendam B
5 VTTG A B
VTTG B C
Monnickendam A D
F Lagerweij
A Monnickendam B
E Ozoli

(Voor)ronden

  1. VTTG A (15pt)
  2. Monnickendam A (10pt)
  3. Monnickendam B (8pt)
  4. Ozoli (7pt)
  5. Lagerweij (3pt)
  6. VTTG B (0pt)

Heren 680 kg

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A Horsman675 kg2303003312
B Lagerweij678 kg600300306
C It Heidenskip664 kg0333013316
D Westfriesland674 kg000000303
E Bartlehiem668 kg0333303318
F Monnickendam671 kg1331333319
G Ozoli673 kg400000000
H Deinem Britsum651 kg203030039
1 Horsman A
Lagerweij B
It Heidenskip C
Westfriesland D
H Deinem Britsum
G Ozoli
F Monnickendam
E Bartlehiem
2 Ozoli G
Horsman A
Lagerweij B
It Heidenskip C
H Deinem Britsum
F Monnickendam
E Bartlehiem
D Westfriesland
3 Monnickendam F
Ozoli G
Horsman A
Lagerweij B
H Deinem Britsum
E Bartlehiem
D Westfriesland
C It Heidenskip
4 Bartlehiem E
Monnickendam F
Ozoli G
Horsman A
H Deinem Britsum
D Westfriesland
C It Heidenskip
B Lagerweij
5 Westfriesland D
Bartlehiem E
Monnickendam F
Ozoli G
H Deinem Britsum
C It Heidenskip
B Lagerweij
A Horsman
6 It Heidenskip C
Westfriesland D
Bartlehiem E
Monnickendam F
H Deinem Britsum
B Lagerweij
A Horsman
G Ozoli
7 Lagerweij B
It Heidenskip C
Westfriesland D
Bartlehiem E
H Deinem Britsum
A Horsman
G Ozoli
F Monnickendam

(Voor)ronden

  1. Monnickendam (19pt)
  2. Bartlehiem (18pt)
  3. It Heidenskip (16pt)
  4. Horsman (12pt)
  5. Deinem Britsum (9pt)
  6. Lagerweij (6pt)
  7. Westfriesland (3pt)
  8. Ozoli (0pt)

Jeugd 450 kg

Ploeg WaABCDEFGTOT
A Westfriesland450 kg63303009
B Berketrekkers440 kg10001001
C Deinum Britsum449 kg10303006
D Heuren/Vorden450 kg133333015
E Lagerweij435 kg00100001
F Monnikendam370 kg533303012
G Watermannen443 kg133333318
1 Berketrekkers B
Deinum Britsum C
Heuren/Vorden D
G Watermannen
F Monnikendam
E Lagerweij
2 Westfriesland A
Berketrekkers B
Deinum Britsum C
F Monnikendam
E Lagerweij
D Heuren/Vorden
3 Watermannen G
Westfriesland A
Berketrekkers B
E Lagerweij
D Heuren/Vorden
C Deinum Britsum
4 Monnikendam F
Watermannen G
Westfriesland A
D Heuren/Vorden
C Deinum Britsum
B Berketrekkers
5 Lagerweij E
Monnikendam F
Watermannen G
C Deinum Britsum
B Berketrekkers
A Westfriesland
6 Heuren/Vorden D
Lagerweij E
Monnikendam F
B Berketrekkers
A Westfriesland
G Watermannen
7 Deinum Britsum C
Heuren/Vorden D
Lagerweij E
A Westfriesland
G Watermannen
F Monnikendam

(Voor)ronden

  1. Watermannen (18pt)
  2. Heuren/Vorden (15pt)
  3. Monnikendam (12pt)
  4. Westfriesland (9pt)
  5. Deinum Britsum (6pt)
  6. Lagerweij (1pt)
  7. Berketrekkers (1pt)

Mix 580 kg

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A Ozoli A578 kg3330010007
B Watermannen569 kg0030000003
C Ozoli B570 kg3000000000
D Groene Oase579 kg13330333018
E Lagerweij A576 kg03333333122
F Deinum Britsum568 kg4133000007
G Lagerweij B572 kg03330030012
H Monnickendam A574 kg23330033015
I Monnickendam B574 kg23333133322
1 Watermannen B
Ozoli B C
Groene Oase D
Lagerweij A E
I Monnickendam B
H Monnickendam A
G Lagerweij B
F Deinum Britsum
2 Ozoli A A
Watermannen B
Ozoli B C
Groene Oase D
H Monnickendam A
G Lagerweij B
F Deinum Britsum
E Lagerweij A
3 Monnickendam B I
Ozoli A A
Watermannen B
Ozoli B C
G Lagerweij B
F Deinum Britsum
E Lagerweij A
D Groene Oase
4 Monnickendam A H
Monnickendam B I
Ozoli A A
Watermannen B
F Deinum Britsum
E Lagerweij A
D Groene Oase
C Ozoli B
5 Lagerweij B G
Monnickendam A H
Monnickendam B I
Ozoli A A
E Lagerweij A
D Groene Oase
C Ozoli B
B Watermannen
6 Deinum Britsum F
Lagerweij B G
Monnickendam A H
Monnickendam B I
D Groene Oase
C Ozoli B
B Watermannen
A Ozoli A
7 Lagerweij A E
Deinum Britsum F
Lagerweij B G
Monnickendam A H
C Ozoli B
B Watermannen
A Ozoli A
I Monnickendam B
8 Groene Oase D
Lagerweij A E
Deinum Britsum F
Lagerweij B G
B Watermannen
A Ozoli A
I Monnickendam B
H Monnickendam A
9 Ozoli B C
Groene Oase D
Lagerweij A E
Deinum Britsum F
A Ozoli A
I Monnickendam B
H Monnickendam A
G Lagerweij B

(Voor)ronden

  1. Lagerweij A (22pt)
  2. Monnickendam B (22pt)
  3. Groene Oase (18pt)
  4. Monnickendam A (15pt)
  5. Lagerweij B (12pt)
  6. Ozoli A (7pt)
  7. Deinum Britsum (7pt)
  8. Watermannen (3pt)
  9. Ozoli B (0pt)

Heren 680 kg Outdoor

Ploeg WaABCDTOT
A Eibergen/Okia664 kg03339
B Heure651 kg00134
C Valleitrekkers680 kg00134
D Veenseboys666 kg00000
1 Eibergen/Okia A
Valleitrekkers C
B Heure
D Veenseboys
2 Eibergen/Okia A
Heure B
D Veenseboys
C Valleitrekkers
3 Eibergen/Okia A
Heure B
C Valleitrekkers
D Veenseboys

(Voor)ronden

  1. Eibergen/Okia (9pt)
  2. Heure (4pt)
  3. Valleitrekkers (4pt)
  4. Veenseboys (0pt)

Heren 2 680 kg Outdoor

Ploeg WaABCDTOT
A Eibergen/Okia664 kg03036
B Heure651 kg00033
C Valleitrekkers680 kg03339
D Veenseboys666 kg00000
1 Eibergen/Okia A
Valleitrekkers C
B Heure
D Veenseboys
2 Eibergen/Okia A
Heure B
D Veenseboys
C Valleitrekkers
3 Eibergen/Okia A
Heure B
C Valleitrekkers
D Veenseboys

(Voor)ronden

  1. Valleitrekkers (9pt)
  2. Eibergen/Okia (6pt)
  3. Heure (3pt)
  4. Veenseboys (0pt)

Finals

halve finale dames VTTG A
Ozoli
halve finale dames Monnickendam A
Monnickendam B
bronse finale dames Ozoli
Monnickendam B
goud finale dames VTTG A
Monnickendam A
halve finale heren 640 Monnickendam A
Watermannen
halve finale heren 640 Lagerweij A
Deinum Britsum
bronse finale heren 640 Watermannen
Deinum Britsum
goude finale heren 640 Monnickendam A
Lagerweij A
halve finale jeugd 450 kg Westfriesland
Watermannen
halve finale jeugd 450 kg Heuren/Vorden
Monnickendam
bronse finale 450 kg Westfriesland
Monnickendam
goude finalen 450 kg Heuren/Vorden
Watermannen
halve finale 680kg Monnickendam
Horsman
halve finale 680 kg It Heidenskip
Bartlehiem
bronse finale 680kg Horsman
Bartlehiem
goude finale 680 kg Monnickendam
It Heidenskip
Halve Finale X580 Lagerweij A
Monnickendam A
Halve Finale X580 Monnickendam B
Groene Oase
Brons Finale X580 Monnickendam A
Groene Oase
Finale X580 Monnickendam B
Lagerweij A
Watermannen Westfriesland Lagerweij A Monnickendam A Monnickendam B Deinum Britsum Monnickendam B VTTG A VTTG B Monnickendam A Ozoli Lagerweij Horsman Lagerweij It Heidenskip Westfriesland Bartlehiem Monnickendam Ozoli Deinem Britsum Westfriesland Berketrekkers Deinum Britsum Heuren/Vorden Lagerweij Monnikendam Watermannen Ozoli A Watermannen Ozoli B Groene Oase Lagerweij A Deinum Britsum Lagerweij B Monnickendam A Monnickendam B Eibergen/Okia Heure Valleitrekkers Veenseboys Eibergen/Okia Heure Valleitrekkers Veenseboys