Save to PDF

RIST Home (All results)           

open kempiskampioenschap

open kempiskampioenschap ~ Jeugd Dames

Ploeg WaABCDEFGTOT
AKnackworstjes J6 pers031013311
BTrektangen D7 pers00000011
Cgrasgrieten D7 pers013113312
DVarkens JJ8 pers033131314
EPowerrangers J6 pers01310038
FMobilab D7 pers003013310
GRevange of namo's6 pers00100001
1 Trektangen D B
grasgrieten D C
Varkens JJ D
G Revange of namo's
F Mobilab D
E Powerrangers J
2 Knackworstjes J A
Trektangen D B
grasgrieten D C
F Mobilab D
E Powerrangers J
D Varkens JJ
3 Revange of namo's G
Knackworstjes J A
Trektangen D B
E Powerrangers J
D Varkens JJ
C grasgrieten D
4 Mobilab D F
Revange of namo's G
Knackworstjes J A
D Varkens JJ
C grasgrieten D
B Trektangen D
5 Powerrangers J E
Mobilab D F
Revange of namo's G
C grasgrieten D
B Trektangen D
A Knackworstjes J
6 Varkens JJ D
Powerrangers J E
Mobilab D F
B Trektangen D
A Knackworstjes J
G Revange of namo's
7 grasgrieten D C
Varkens JJ D
Powerrangers J E
A Knackworstjes J
G Revange of namo's
F Mobilab D

Qualifications

  1. Varkens JJ (14pt)
  2. grasgrieten D (12pt)
  3. Knackworstjes J (11pt)
  4. Mobilab D (10pt)
  5. Powerrangers J (8pt)
  6. Trektangen D (1pt)
  7. Revange of namo's (1pt)

open kempiskampioenschap ~ Finals

Halve Finale Heren Udoisos
Bandweermannen
Halve Finale Heren Scouts Schorvoort
Mandfred Vermeiren
Brons Finale Heren Bandweermannen
Mandfred Vermeiren
Finale Heren Scouts Schorvoort
Udoisos
Finale Dames grasgrieten D
Mobilab D
Finale Jeugd Varkens JJ
Knackworstjes J

open kempiskampioenschap ~ Heren

Ploeg WaABCDEFGTOT
AUdoisos6 pers011331312
BPletwals6 pers01111015
CVandakker6 pers01111116
DMandfred Vermeiren6 pers00111137
EDonkey's6 pers00111003
FScouts Schorvoort6 pers013113110
GBandweermannen6 pers00110316
1 Pletwals B
Vandakker C
Mandfred Vermeiren D
G Bandweermannen
F Scouts Schorvoort
E Donkey's
2 Udoisos A
Pletwals B
Vandakker C
F Scouts Schorvoort
E Donkey's
D Mandfred Vermeiren
3 Bandweermannen G
Udoisos A
Pletwals B
E Donkey's
D Mandfred Vermeiren
C Vandakker
4 Scouts Schorvoort F
Bandweermannen G
Udoisos A
D Mandfred Vermeiren
C Vandakker
B Pletwals
5 Donkey's E
Scouts Schorvoort F
Bandweermannen G
C Vandakker
B Pletwals
A Udoisos
6 Mandfred Vermeiren D
Donkey's E
Scouts Schorvoort F
B Pletwals
A Udoisos
G Bandweermannen
7 Vandakker C
Mandfred Vermeiren D
Donkey's E
A Udoisos
G Bandweermannen
F Scouts Schorvoort

Qualifications

  1. Udoisos (12pt)
  2. Scouts Schorvoort (10pt)
  3. Mandfred Vermeiren (7pt)
  4. Bandweermannen (6pt)
  5. Vandakker (6pt)
  6. Pletwals (5pt)
  7. Donkey's (3pt)

open kempiskampioenschap ~ Finals

Halve Finale Heren Udoisos
Bandweermannen
Halve Finale Heren Scouts Schorvoort
Mandfred Vermeiren
Brons Finale Heren Bandweermannen
Mandfred Vermeiren
Finale Heren Scouts Schorvoort
Udoisos
Finale Dames grasgrieten D
Mobilab D
Finale Jeugd Varkens JJ
Knackworstjes J

open kempiskampioenschap ~ Finals

Halve Finale Heren Udoisos
Bandweermannen
Halve Finale Heren Scouts Schorvoort
Mandfred Vermeiren
Brons Finale Heren Bandweermannen
Mandfred Vermeiren
Finale Heren Scouts Schorvoort
Udoisos
Finale Dames grasgrieten D
Mobilab D
Finale Jeugd Varkens JJ
Knackworstjes J