Save to PDF

RIST Home (All results)           

Beukefeesten-Hoevefeesten

Beukefeesten-Hoevefeesten ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFTOT
ABeukefeesten03013310
Bvollezeelse vrienden0000303
CMersch Gebroeders03333315
DMersch gebroeders 201303310
EClaes1000011
FVoort plezier0030014
1 Beukefeesten A
vollezeelse vrienden B
Mersch Gebroeders C
F Voort plezier
E Claes
D Mersch gebroeders 2
2 Claes E
Beukefeesten A
vollezeelse vrienden B
F Voort plezier
D Mersch gebroeders 2
C Mersch Gebroeders
3 Mersch gebroeders 2 D
Claes E
Beukefeesten A
F Voort plezier
C Mersch Gebroeders
B vollezeelse vrienden
4 Mersch Gebroeders C
Mersch gebroeders 2 D
Claes E
F Voort plezier
B vollezeelse vrienden
A Beukefeesten
5 vollezeelse vrienden B
Mersch Gebroeders C
Mersch gebroeders 2 D
F Voort plezier
A Beukefeesten
E Claes

Qualifications

  1. Mersch Gebroeders (15pt)
  2. Mersch gebroeders 2 (10pt)
  3. Beukefeesten (10pt)
  4. Voort plezier (4pt)
  5. vollezeelse vrienden (3pt)
  6. Claes (1pt)

Beukefeesten-Hoevefeesten ~ Finals

kamp 2de plaats Mersch gebroeders 2
Beukefeesten

Beukefeesten-Hoevefeesten ~ Finals

kamp 2de plaats Mersch gebroeders 2
Beukefeesten